| Denysz_Denys_1995 a întrebat:

Cum cumpar un tanc la World of Tanks, adica dau pe buy new tank si dupa aceeea?

1 răspuns:
| k330sk3a a răspuns:

In primul rand, doar tancurile de tier 1 le poti cumpara direct.trebue sa faci experienta cand joci si sa o folosesti la cercetarea tancurilor in meniul din coltul din dreapta sus(din garaj)research(daca e pe engleza)sau cercetare(daca e pe romana). acolo mai poti si sa-ti cumperi tunuri, senile etc la tancuri.
mentionez ca trebuie sa le cercetezi cu experienta si apoi sa le cumperi