| adrianfloroiu a întrebat:

Cum dau sa nu mai imi apara filmuletul de la inceput la prince of persia warrior within?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Daca crapa, ai putea sa cauti un filmulet.bik gol(sau care dureaza o secunda) si sa-l pui in locul lui. Asa sigur merge.

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu ai cum.

| monstrulet a răspuns (pentru monstrulet):

De fapt, ai putea sa incerci ceva.
Cauti un program care deschide fisierele.bik si intri in Prince of Persia Warrior Within\Video, apoi il cauti filmuletu care e la inceput, si-l stergi. Poate ai noroc si o sa sara peste el daca e sters(dar e posibil si sa dea eroare si sa crape jocu daca e sters)

| monstrulet a răspuns (pentru monstrulet):

Daca crapa, ai putea sa cauti un filmulet.bik gol(sau care dureaza o secunda) si sa-l pui in locul lui. Asa sigur merge.