| Lyvyw a întrebat:

Cum descarc de pe asta? http://www.hot-hacks.com/grepolis-hack/ ca imi apare nu stiu ce ragaturi sa completez pe alte site-uri cu teste de IQ si alte din astea... Da nu se descarca...

Răspuns Câştigător
| WTFchannelRo a răspuns:

Se numesc Survey. Sunt niste intrebari la care trebuie sa raspunzi. Dupa ce ai raspuns trebuie sa trimiti SMS cu un text si iti taxeaza 3 Euro. De obicei chestile astea cu Survey sunt facaturi deci nu iti recomand happy

2 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Dai pe Download in dreapta

| Lyvyw explică (pentru raduradu2014):

Asta stiu si eu, dar cand dau sa se descarce imi apar niste chestii care n-au nicio treaba si imi zice sa completez una pentru a incepe descarcarea si o fac, dar degeaba.