| FoundYouLover a întrebat:

Cum dezinstalez Bing bar daca imi apare in Mozilla Firefox, dar nu-mi apare si in Panoul de Control? Am Windows 7 Ultimate.

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

E usor...dai click dreapta pe bara de sus, langa "help" si o sa vezi ca ai bifate cateva toolbar-uri printre care si cea de la Bing. Apesi click pe ea, dai restart la mozilla si ar trebui sa dispara.

| gelu1970 a răspuns:

Dupa ce dezinstalezi bing bar deschizi mozilla si in setari, extensii il elimini si de acolo.

| AlinG5 a răspuns:

Sa iti explic eu : - Deci intri in Control Panel din bara de START dai click pe Add Or Remove Programs. iti va aparea o fisa cu multe / putine programe... Cauti BIg bar sau cum se numeste dai un click si Remove

| GreyRose a răspuns:

Trebuie sa intri la setari, apoi la extensii si cauti "Bing bar" si il stergi/debifezi. (nu sunt chiar explicita dar sper ca intelegi)