| هوراس a întrebat:

Cum dezinstalez SweetIM? funda

3 răspunsuri:
| ave1994 a răspuns:

Ai incercat sa dai delete?big grin adica daca stii unde este folderul in care l-ai pus big grindaca nu merge cred in my computer trebuie sa fie un folder cu toate programele big grin

| Birtom_Bogdan_1995 a răspuns:

Intrii in Control Panel-Programs, si gasesti acolo sweetim, dupa care dai unninstal. Daca ai probleme, viziteaza www.playcs.net si te putem ajuta mai mult.

| Ramonyka_1855 a răspuns:

Control Panel >> Add or Remove Programs >> SweetIm for Messenger. Si dai Remove. Funditaa ♥