| Mustangfurio a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi dezinstalez SweetIM?

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

Dai pe butonul Start (jos pe ecran in coltul stang)apoi Control panel apoi Programs and Features(asa e la windows 7 dar si la tine daca ai altul merge tot asa poate e putin diferit numele vezi tu) acum iti alegi din programele alea sweetIm-ul si dai un clic pe el apoi clic dreapta si Uninstall&Change

Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SexAndDrugs a răspuns:

Program Files-->SweetIM->>-UnInstall SweetIm

| Bellabelutsag a răspuns:

Poi intri la start la control panel si dai la add remove programs apoi cauti SweetIm si dai la Remove sau cum scrie acolo apoi astepti sa se inkarce si gata Sper ca ti-am fost de ajutorr Ceau:*laughing