| alex495 a întrebat:

Cum e treaba asta cu fillelist. N am avut cont pana acum si vreau sa mi cumpar. Am inteles ca daca nu faci ceva nu ti creste nu stiu ce pe cont si numai poti descarca dupa nimic, ceva de genu

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce descarci ceva, trebuie sa lasi acel ceva la seed (sa se uploadeze). Deci nu stergi direct din program ceea ce ai descarcat. Se face asta pentru ca viteza de descarcare sa fie mai mare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai net bun nu iti merge greu, dar da, asta inseamna.

| alex495 explică (pentru anonim_4396):

Si daca nu las nu mai pot descarca eu nimic de pe site nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alex495):

Cam asa. Raportul dintre GB uploadati si GB descarcati nu trebuie sa fie mai mic de 0, 700.