| Blueberry43 a întrebat:

M-am gandit sa-mi cumpar The Sims 4. De ceva timp tot caut un raspuns dar nu il gasesc. Am inteles ca Sims 4 e diferit de Sims 3 si Sims 2, adica se joaca doar prin internet. Eu nu inteleg treaba asta, adica daca nu am internet nu pot sa il joc? Cineva mi-a spus ca trebuie sa iti faci un cont nu stiu unde si ca doar prin acel cont poti sa joci Sims 4 sad. Eu chiar credeam si imi doream sa fie ca Sims 3 si Sims 2, adica sa il joci din Pc fara sa fi conectat la internet. Imi poate spune cineva cum sta treaba cu Sims 4? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Se joaca pe PC, online sau offline, nu are importanta. Gasesti sa-l cumperi la un pret foarte bun aici https://www.g2a.com/r/user-55d196c1b2473

| DrMundo a răspuns:

Trimite-mi mesaj am lasat deschis ca oricine sa-mi poata da mesaj

| Blueberry43 explică (pentru DrMundo):

Am incercat sa iti scriu dar nu pot nici acum.

| DrMundo a răspuns:

Da-mi mesaj dai pe mesaje si trimite-mi ar trebui sa poti

| Blueberry43 explică:

Am cateva intrebari despre joc, nu imi poti lasa in privat un id sa te intreb? Asta in caz ca te pricepi la asa ceva, Mersi happy