| anonim007_7697 a întrebat:

Cum fac credite la imvu in afara de faza cu petul si refer a friend ca nu mai merge cine imi zice cele mai multe optinui posibile primeste funda si vot!

1 răspuns:
| DraGutzaaa a răspuns:

Pentru a face credite , urmareste acesti pasi. :

1. Intra pe www.imvu.com .
2. Du-te la Credits , Earn Credits , cauta refer an friend , invite by email.
3. Du'te pe https://edit.europe.yahoo.com/registration?intl=uk , si creeaza'ti un id nou , cu o parola usor de memorat.
4. Intoarce-te la pagina cu Invite by email , si da-i copy paste id.ului pe care l.ai creeat.
5. Du-te pe www.yahoo.com , si cauta in imbox , mesajul pe care l.ai primit , de la Imvu. Cu yes sau no.
6. Da click pe yes si inchide pagina care ti s.a deschis , fara a completa nimic.
7. Apasa inca odata pe yes , si de data aceasta , completeaza fiecare camp , iar la email pune cateva litere , apoi acel email.
8. Dupa ce ti'ai facut acel cont , roaga in/o prieten/a care joaca Imvu sa iti intre pe contul acela , si sa iti dea 5 chaturi.
Vei observa cum la primul chat , iti vin 5oo de credite , la al treilea inca 5oo iar la al saselea inca 5oo.
Poti creea multe conturi cu acest email , dar intre doua conturi si al treilea lasa o pauza 5 minute .

Sper ca informatiile mele iti sunt de folos tie si mai multor persoane. (: