| bogdan8945 a întrebat:

Cum fac magiile P pe metin 2 lunaris? dau vunda

Răspuns Câştigător
| AndreeeexD a răspuns:

Pai ca sa iti faci magiile la P este o piatra violeta in magazinul general.
Pietrele alea se folosesc ca si ss-urile ( pietrele spiritului )
Succes!

2 răspunsuri:
| ferdin a răspuns:

Cu ajutorul soul of stone pietrele alea galbene le folosesti la fel ca cartile

| Asultanei_Bogdan_1945 a răspuns:

Dece i-ai dat funda nu trebuia asculta aici la un aspuns corect si bun: cu acele pietr iti faci magiile doar la g daca le vrei la p este o piatra galbeana se cheama piatra spiritului cu. Aia iti faci P la puteri si costa 10kk dar daca te uiti pe youtube iti arat a doar cu o piatra cum sa-ti faci puterile.