| xNeo a întrebat:

Cum fac rost de mai multi subscriberi pe Youtube?
DAU FUNDA
Am si eu un canal de Youtube si nu prea imi cresc abonatii. Va rog ajutati-ma!
Canalul : https://www.youtube.com/channel/UCRMnlKcSKIthC2xVHHZVnbw

5 răspunsuri:
| zZAndrei a răspuns:

Pentru a face mai multi subscriberi/abonati trebuie sa ai un continut foarte bun pe canal, deoarece pe cei care se aboneaza la tine sau se vor abona trebuie sa gaseasca un continut destul de bun pe canal! Iti recomand sa postezi mai des jocuri pe canal cum ar fi : Sa:Mp, Cs:go, Minecraft, etc!

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns:

Faci și tu ce a făcut xmoloz
Adică xsega, mă scuzi