| ady900 a întrebat:

Cum fac mai multi abonatii?
Am un canal de youtube dar o duc cam naspa cu abonatii si vreau sa fac cumva sa fac mai multi abonatii?
https://www.youtube.com/channel/UCvesubDnIeCSQhXrj1cqbnA

1 răspuns:
| Leon237 a răspuns:

Fara reclama te rog ai putea sa pui niste videoclipuri interesante pentru incepu ca ai doar doua videoclipuri si cam slabe.Joaca minecraft si filmeaza dar de pilda sa fie mai amuzant cand faci mapa pune niste reguli, nu stiu de pilda: nu ai voie sa mananci carne, nu ai voie sa faci lumina nicaieri(fara torte, glowstone sau altele) bafta