| LAlex a întrebat:

Cum fac sa imi schimb numele la Counter Strike?

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Uite aici uitate sub esc si apasa virgulita aia de jos si dai acolo si dupa scrii acolo in consola name lasi spatiu si numele

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xcel98 a răspuns:

Options multiplayer nick si pui numele tau funda?

| emynem313 a răspuns:

Intra aici si posteaza in sectiunea corespunzatoare si ti se va raspunde http://csamp2.tk/

| BăiBăiatule a răspuns:

Scrii in consola name apoi pui numele dorit

| Vla2xD a răspuns:

Intrii in cs si dai la "optiuni"...acolo vei putea sa-ti schimbi numele, tag-ul(tatuajul) si sa adjustezi tinta... Funda?

| Eyezonfire a răspuns:

Options > Multiplayer > Nick

| Alex_2905 a răspuns:

Frate eu st nou p'aici daca vr sa iti schimbi numele du-te la opriuni la info player sau la multi player(nu intotdeauna se salveaza) sau dai connect la un srvr intra in consola cu tasta " ` " si scrie name Numelewinking sper sa iti fiu de ajutor daca nu add messi_mitza13 explic mai pe'ndelete

| Alex_2905 a răspuns:

Intra aici si vei gasi totul http://radyopm.cabanova.com
daca nu aici http://poianamare.webgarden.com

| LAlex explică:

Astea le stiam si eu dar nu vrea sa mi se salveze.

| aLeXDD a răspuns:

Apesi pe "`" scrii name si numele. Sau options ai acolo Multiplayer si ai Nickname, completezi spatiul cu numele tau si apesi pe butonul din dreapta jos apply.

| AlinRay a răspuns:

Cei greu scrii in consola name si scrii numele dupa name

| m1N1maLL a răspuns:

Sau Mai repede Dai din Consola! name "numele dorit" happy

| RobertDodo a răspuns:

Scrie in consola name si numele tau sau apasa la option multiplayer si schimba acolo numele