| DuN a întrebat:

Cum fac sa pot juca call of duty modern warfare 2 multiplayer?

3 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Http://alteriw.net/ Este un server private de call of duty modern warfare 2 multiplayer dar sunt foarte multi jucatiori si aproape ca nu exista lag. Si cel mai important totul este gratuit. P. S Nu cred ca exista alta varianta pentru a juca call of duty modern warfare 2 multiplayer.

| DuN explică (pentru mrclaust):

Dar intru in COD MW 2 MP? sau descarc ala de acolo?

| Max_Liberty_1980 a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 2 se poate juca pe noul alterRevolution > vechiul alteriwnet, care a incetat in Martie 2012. http://highdamageclan.com/index.php > alterRevolution