| octavianggg a întrebat:

Cum fac scheme in Fifa 13 si cum bat loviturile libere cu scheme?

5 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Dacă te referi pe PC:

Făra gamepad nu prea poţi face scheme(poate doar dacă ai fi vreun mutant cu 4-5 mâini)
Şi din câte ştiu eu nu prea sunt multe scheme la loviturile libere.Este să dai pe jos(RB+B parca), cu efect(LB+B), să bata cel pe care l-ai chemat(LT+B), să paseze cel pe care l-ai chemat(ca dupa sa tragi sau sa pasezi, LT+A)...

Pe console îi cu totul altceva:

Schemele le faci de pe LT+RS

P.S RB şi celălalte sunt comenzile de la controller-ul xbox 360

Sper că te-am ajutat!

| octavianggg explică (pentru Alex1997fun):

Poti sa zici pe cifre ca joisticul meu e pe cifre

| Alex1997fun a răspuns (pentru octavianggg):

Tu îţi setezi comenzilewaiting.Nu contează ce cifre îs.Din câte am văzut, la FIFA 13, la comenzi, îs comenzile de pe controller-ul de xbox.Aşa că poţi să le deducihappy

| anonimguy3 a răspuns:

Depinde daca ai pe mouse+tastatura sau doar tastatura dar nu conteaza nu sunt multe scheme la fifa 13 decat cele zise de ceilalti dar scheme in fifa 13 sunt cat colo 50 DE SCHEME in acest titlu.

| Alex1997fun a răspuns (pentru anonimguy3):

Tu ce ai spus acolo? Profa' mea de română te-ar omorâ! Cum adică nu sunt multe scheme în fifa 13... Poate nu ştii tu să le facithinking
Un sfat:poţi folosi şi virgule, nu doar punctul.laughing

P.S. Din câte am înţeles, are gamepad, deci, răspunsul tău nu are sens!