| GamingLiveRo a întrebat:

Cum fac un film pe pc. Ce porgrame trebuie sa folosesc ca sa fac film? Cum il pun pe youtube dupa ce l-am facut
Raspunsul cel mai repede +folositor va primi FUNDA SI VOT!

3 răspunsuri:
| GamingLiveRo explică:

Maine se va da raspunsul castigator

| Skizzy1Jay a răspuns:

Eu folosesc fraps, daca downloadezi varianta originala filmezi cat vrei. Editatul filmului cu :-? daca nu sti inseamna ca esti incepator deci pentru nivelul tau de experienta incearca video movie maker cand vei capata experienta poti folosi programe mai complexe. Pe youtube iti trebuie cont care se face free pentru a posta un video aici te inregistrezi: https://accounts.google.com/......NewAccount dupa ce ai cont si esti intrat pe el dai Unload alegi filmul setezi categoria descriere etc. P.S. Contul youtube este si google mai degraba:P