| DaNuT3z a întrebat:

Cum fac un filmulet cu o singura poza (pe youtube). O singura poza si muzica pe fundal! Daca s-ar putea as vrea un tutorial happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Daser a răspuns:

Windows Movie Maker.
Intri in el, alegi poza, pui poza jos, alegi melodia, pui melodia jos pe o "bara".
Dai save to my computer-> iti alegi rezolutia, te sfatuiesc sa alegi 1080p HD.
Intri pe browser, intri pe youtube.com, dai la upload si astepti. Done.

1 răspuns:
| VASSILEXXX a răspuns:

In primul rand trebuie sa descarci Picasa 3 sau nu numai ca sunt mai multe versiuni, dupa ce l-ai instalat e floare la ureche apesi doar un buton care iti da sa faci din poze videoclipuri sau sa adaugi un fundal(fotografie, videoclip) unei melodii