| geoluk a întrebat:

Buna TPU am o mare rugaminte cine s-ar oferi sa ma ajute cu o mica problema as face (creea) un filmulet video si sa-l fac cu nero in vcd problema care ar fi! am multe melodii in format mp3 si o singura poza editata cu mine si as vrea sa fac sa ruleze toate melodiile cu aceea poza pusa caq fundal...cam cum ar fi alea de pe youtube...cum le-as putea saq fac si ce program mi-ar trebui

2 răspunsuri:
| Yqnwtz a răspuns:

San teleg ca tu vrei sa pui doar o poza si pe acea poza sa ruleze mai multe melodii iti recomand movie maker e simplu de folosit

| geoluk explică (pentru Yqnwtz):

Movie maker din windows sau altu, sau mi-a mai s alcnv Pinnacle Studio 14... da ala face o compresie de speriat 10 min de editare ati papa spatiu intre 1-3 gb