| elenauian a întrebat:

Cum faci bani/robux pe Roblox?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cumperi cu bani reali.

| gaagaga a răspuns:

Multi ani traiasca multi ani traiasca laaaa multi ani. cine sa traiasca cine sa traiasca la multi ani. Elena uian sa traiasca laaa multi ani. la anul si la multi ani sa ne dait i si noua bani la a

| FxckingCxloud a răspuns:

Poti sa folosesti metoda roblo miner la care daca faci 100 gemuri si intri pe grup (o sa til arate) iti da 1 robux sau https://rbxdemon.com nu e generator (niciodata nu incerca geneatoare pentru ca trebuie sa dai sms si sa platesti mai mult pentru telefon) funda?

| TabacuEduard a răspuns:

Poti face doar daca cumperi sau iti daruieste cineva