| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac robux in roblox?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habarnam

| AnimatedSignature a răspuns:

In Bc primesti 15, in Tbc 35 si in Obc 60 robux pe zi. Dar poti sa dai la Trade Currency si schimbi tixsii in robux. Mai primesti robux daca adaugi Gear de la catalog la jocul tau, si cineva il cumpara.

| soby47 a răspuns:

Trebuie sa trasnformi din tickets in robux :D asta e url: http://www.roblox.com/Marketplace/TradeCurrency.aspx
sau mai apare jos in colt la ROBLOX STATUS e Currency Exchange... sau mai poti sa ii cumperi prin card visa dar nu e profitabil.pentru ca daca esti in Bc Tbc sau Obc primesti dublu cand ii cumperi cu bani reali :((

| MartyMartuca a răspuns:

Trebuie sa day pe money apoi dai pe Trade Currency apoi scrieti cate tixuri vrei sa dai si se transforma in rublux

| deathmatrix2 a răspuns (pentru MartyMartuca):

Unde scrie trade Currency?

| Nicola_Teo_1989 a răspuns:

Poti sa iti iei robux cu cardul ( de pe laptop ) iar cu telefonul cum vrei tu... Eu mi-am luat 400 si am platit cu telefonul

| silvia820 a răspuns:

Cum pot face robux Free? imi poate spune cineva? daca stie cineva spuneti-mi va rog