| FrumusikDragutzik a întrebat:

Cum faci credite la dublu pe imvu?big grin imi poate spune cineva?happy Dau fundita:*

3 răspunsuri:
| FrumusikDragutzik explică:

Pai asta stiu de mult dar se fac si la dublu eu asta caut ca si cum in loc sa intram pe rand pe conturi intram amandoi pe conturile de credite big grin

| Quinacridone a răspuns:

Pai ca sa faci credite gratis trebuie sa folosesti invitatiile http://www.imvu.com/earn/credits.php unde scrie Refer a Friend eu asa fac :X :*! Sper ca ti-am fost de folos! :X :X

| Quinacridone a răspuns:

La dublu nu stiuwinking