| IonuT_1651 a întrebat:

Cum fraieresc jucatorii de pe metin. EX: Sa isi arunce iteme pe jos sa le fur sau asa >>etcFUNDA

3 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Trimite-le un keylogger pe post de hack de yang, trade sau exp.Ei isi baga id si parola in acel kaylogger si gata...

| vik46 a răspuns:

Sal.eu te-asi sfatui sa nu faci asta eu am fost prins si mi-a dat ban la cont.le dai o arma de lv0 ii pui sa o scvoata afara din inventar sa dea clik dreapta pe ea si dupa aia sa dea da

| Ionutpopescu12 a răspuns:

Spunele,,Vrei sa ai inteme +9"
El zice DA!
Tu -Arunci intemul pe jos dar nu dai nici DA nici NU
Dai Clic Dreapta Pe intemul din lana sau de pe tine si dai repede da

Dar de fapt intemul de pe el v-a cadea si il iei repede!