| TheKKosmyyn a întrebat:

Imi spuneti niste faze ca sa fraieresc pleyeri de metin2?
Daca reusesc sa le fur iteme-urile dau funda!

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Salut daca ai o arma +9 de exemplu o halebarda si alta halebarda +0, 1, 2, 3 in fine si ai zici ca dai halebarda +9 pe putini yang si in loc sa pui halbarda +9 pui una proasta dar pune-i de mai multe ori halebarda +9 si inchide negotul fa de multe ori asa si zici ca ai probleme la pc si dupa ce faci de 4-5 ori asa o pui paia proasta repede si dai dar sa stii ca merge la aia mai miciwinkingFunda?

| TheKKosmyyn explică (pentru AntonyoBoss):

E buna si asta!

| AntonyoBoss a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Eu i-am pacalit pe multi cu asta si ce zici imi dai funda?happy

3 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Scuze nu am citit bine intrebarea