| Maria_Ioana_2000 a întrebat:

Cum ii cheama pe Maxinfinite si Pisica Miau Miau in realitate?

Răspuns Câştigător
| Vaida_Alin_1997 a răspuns:

Si pe insta este millzraluca94 deci are 26 de ani si are o poza cu ea si cu niste fete din 2013 dar nu stiu daca e cu adevarat ea cauta si tu si vezi

30 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Nimeni nu stie. Nu vor sa-si spuna numele..Cred ca Thiefyo ( Mihai ) stie. Intreaba-l pe el

| Manolachi_Marius_2000 a răspuns:

Nume intreg / real: Daniel Max
Cand s-a nascut MaxINFINITE? 19 ianuarie 1991
Cati ani are MaxINFINITE in 2018? 27 ani (varsta)
Unde s-a nascut MaxINFINITE? Bacau, Romania (locul nasterii)
Resedinta: Romania
Zodie: Capricorn
Culoarea ochilor: Caprui
Culoarea parului: Saten

| Lexi27 a răspuns:

Pe MaxInfinite il cheama Max si pe PisicaMiauMiau o cheama Cristina(nu sunt sigura, dar asa am auzit)

| Lexi27 a răspuns:

M-am mai documentat si pe PisicaMiauMiau o cheama Cristina Iacobescu.Am vazut pe Instagram la un desen facut de ea

| Cuptor23 a răspuns:

Cică pe pisica o cheamă Ramona
(nu știu de unde) happy
se aude pe net big grin

| Doru_Marina_Karen_1998 a răspuns:

Pe pisica miau miau o cheama millz raluca pentru ca scrie pe Facebook ca e intr-o relatie traieste in bacau si lucreaza la PC Gamer

| Doru_Marina_Karen_1998 a răspuns (pentru Doru_Marina_Karen_1998):

Iar pe max il cheama maxilian inf. Uitati-va pe Facebook

| Vaida_Alin_1997 a răspuns (pentru Doru_Marina_Karen_1998):

Si pe insta este millzraluca94 deci are 26 de ani si are o poza cu ea si cu niste fete din 2013 dar nu stiu daca e cu adevarat ea cauta si tu si vezi

| Vaida_Alin_1997 a răspuns:

Si pe insta este millzraluca94 deci are 24 de ani si are o poza cu ea si cu niste fete din 2013 dar nu stiu daca e cu adevarat ea cauta si tu si vezi

| Stefan008 a răspuns:

Pe ma il cheama Maximilian lojic tongue Pe pisica o cheama Laura laughing Numele lor de familie nu le stiu deci in concluzie pe pisica o cheama Laurawinking

| Teodora_Balica_2000 a răspuns (pentru Stefan008):

Da. Pe Pisica o cheama Laura.

| Drimbe_Raul_1997 a răspuns:

Pe MaxINFINITE il cheama Max iar pe Pisica nu stiu dar poate Elena

| Diacu_Dominic_1998 a răspuns:

Cristina Iacobescu

| Bia_Maria_1998 a răspuns:

Pe Max il cheama Maximilian iar pe Pisica nu stie nimeni.

| Cuibus_Cosmin_2002 a răspuns:

Cu o cheama pe tsuki in realitate stie cine va?

| Andriiciuc_Dana_1980 a răspuns:

Pe max il cheama Andrei si pe pisica ana

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan201739 a răspuns (pentru Andriiciuc_Dana_1980):

Ba mu pe max in cheama in acte maximilian dar numele de familie nu il stim

| Teglas_Amalia_1997 a răspuns (pentru Andriiciuc_Dana_1980):

Ba nu
Max e Max si Pisica nu se stie

| Andon_Maria_Alexandra_1985 a răspuns:

winking Pe pisica o cheama : Raluca 100% pentru mi-a zis iar pe Max il cheama : Maximilian Ioan

| pattlebass a răspuns (pentru Andon_Maria_Alexandra_1985):

Maximilian Ioan?! Ala e MaxSiAltele, noi vorbim de MaxINFINITE...

| Tusa_Denis_2003 a răspuns (pentru Andon_Maria_Alexandra_1985):

Pe Max nul cheama asa pentru ca asa il cheama pe maxsialtele

| Bogdan201739 a răspuns (pentru Andon_Maria_Alexandra_1985):

Maximilian ioan il cheama pe cel de la max si altele nu max infinit

| Enache_Georgi_1976 a răspuns:

Pe pisica o cheamă Laura.
Pe maxinfinitee îl cheamă
Infinitee.

| Matache_Sorinel_1972 a răspuns:

Eu cred ca pe Pisica o cheama Inna si pe Max pai Max ca mare cum altceva. M-am jucat cu pisica Moomoo.io si cu Max foes.io Pisica mi-a zis Ca o cheama Inna!

| Ene_Livia_Irene_1985 a răspuns:

Am auzit ca pe pisica o cheama Corina sau Cristina nu stiu dar pe max gabar n-am

| Cotici_Victor_2000 a răspuns:

Cristina-Ramona si Andrei

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Emilia-Andreea_1995 a răspuns:

Pe Pisica o cheama Raluca Millz, pe Facebook am vazut Millz Meow, iar pe Max nu stiu dar pe Facebook il cheama Maximilian Inf, eu atat stiu.

| Varga_Claudia_1968 a răspuns:

Raspunsurile sunt foarte bune dar aproape nimeni nu stie cum ii cheama.sai intr.pe pink si mihai.