| Stalker246 a întrebat:

Cum il poti bate pe sensei la Club Penguin? Am centura neagra si tot nu Pot sa-l bat! Cum pot sa-l bat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista pe youtube o gramada de video-uri prin care afli cum il poti bate.

| lucian55 a răspuns:

Incearca in continuare ca daca ai centura neagra trebuie neaparat sa-l bati odata

| MaryuKaaaa a răspuns:

Eu l-am batut! Trebuie sa il pacalesti! Tu pui mouse-ul pe o carte (dar nu dai click) si dai alta! Doar asa il poti bate! Sper ca te-am putut ajutatongue