| MatiesIonut152212 a întrebat:

Cum imi chem calul la metin2 original?

Răspuns Câştigător
| WeWantEdge a răspuns:

In inventar doar daca ai facut misiunea subliniez DOAR DACA AI FACUT MISIUNEA daca nu trebuie sa faci misiunea... daca ai facut-o uitate bine in inventar pentru ca este acolo

4 răspunsuri:

Iti trebuie imagine de cal si tot dai pe ia pana iti vine calul daca al carti de chemat calul nu stiu nu se numesc dar creste sansa de a chema calul mai repede

succes

| WeWantEdge a răspuns:

Deipinde ce cal ai daca ai facut misiunea daca ai cal incepator iti apare in inventar un cal galben si dai dublu click incontinu pana vine calul

| MatiesIonut152212 explică (pentru WeWantEdge):

Unde am iconita cu calul?

| TarkaN a răspuns:

Ma oameniilor asta vorbeste de metin2 original nu OFFICIAL[RO, US, UK, etc]
Ionute vezi k la inceput iti da cal armat si in inv ai aia de chemat militar,,, trebuie sa mergi la negustor de arme si sa iei cartea de armat;) Bafta sunt p regatu rosu ma gasesti cu numele Rob3rtxDD,lv61 recent, www.metin2original.com