| curiosul26 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa-mi ia o consola Nintendo dsi?

6 răspunsuri:
| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Nu se merita Nintendo.Te plictisesti rapid de ea. Mai degraba iei un psp sau un telefon mai bun.

| JusTLiVe a răspuns:

Invata la scoalalaughing eu asa am facut am incheiat media in clasa 6 cu 9.75 si am invatat si acum imi cumpara tot ce vreau eu ciudat ca vaza e ca tata nu lucreaza in Romania, nici mama deci nu stiu cum am invatat... oricum ma abat invata si tu la scoala, sau strange-ti banii.

| curiosul26 explică (pentru JusTLiVe):

Am avut media generala 10.

| JusTLiVe a răspuns (pentru curiosul26):

Woooo tocilaru!

| Kampion a răspuns (pentru JusTLiVe):

Ai ba nu e frumos, sunteti gelosi ca invata mai bine decat voi.

| ANdrei19899 a răspuns:

Simplu le arati ce poti invata daca iti cumpara una.