| AvalohAlyn a întrebat:

Cum îmi dau seama daca un joc de pe Magazin Play se poate juca gratuit, scrie că are și achiziții în aplicație.De exemplu FIFA Mobile sau Harry Potter. Vreau sa joc jocuri gratuite dar cum imi dau seama care subt,? Am frica sa nu îmi vina vreo factura de plătit de la jocuri.

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

,,Achiziții in aplicație’’
Înseamnă ca poți cumpara diferite gemuri dacă vrei dar te poți juca jocurile gratis.(Dacă un joc costa bani îți va arată in loc de instaleaZa cumpara)

1 răspuns:
| j1NNNx a răspuns:

Cand intrii in el iti apare "instaleaza" sau "cumpara cu suma x".
daca iti apare "instaleaza" este gratuit