| AndreiDJ a întrebat:

Cum imi fac cont la Counter Strike Online?

Răspuns Câştigător
| AndreisiAlex a răspuns:

Cand iti deschizi Counter Strike Online iti apare ceva cu incarcare si ceva cu "Start Game" mai injos vei gasi ceva cu "Register" cred ca te descurci mai departe.
Succes!winking

3 răspunsuri:
| Lik3BoSS a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci cont dai la options, si la Multyplayer iar acolo ai name si scrii ce nume vrei sa ai(sau mai usor poti scrie in consola name Albert de exemplu)in consola intri pe ` si ca sa intri sa te joci online dai pe ` si scrii connect si serverul pe care il joci uite aici un site cu servere de toate felurile:) http://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html

| lumpy123 a răspuns:

Nu trebuie sa ti faci cont ca sa poti juca te poti juca si fara cont

| Iancu_Alin_1992 a răspuns:

Pai cum te joci fara cont?
ca la mine apare o casuta si nu pot iesi din ea!