| DoareaCary a întrebat:

Cum imi fac cont pe imvu? Cand ajung la securitate si scriu codul si dau mai departe codul nu e bun. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| GumzZz a răspuns:

Stiu cum ehappy codurile alea sunt fffff nasoale si nu's scrise clar dar daca ai nevoie de ajutor poti sa-ti fac eu contul.ca am mai facut uite id meu de mess : oprealory

| Deiutza123 a răspuns:

Am eu o colega care joaca imvu daca vrei iti dau id ei si vb. ea joaca de ceva timp joku asta. stefy.deiutza este id ei