| DanielRebeka a întrebat:

Salut.am un Iphone 2 si nu pot sa descarc nik.nu pot sa imi fac cont pe Itunes... ajung la partea unde trebuie sa bag codul de securitate si nu mai stiu.ma puteti ajuta cu sfaturi.sau are cineva un cont d Itunes care nu il mai foloseste sa mi.l dea p email?

1 răspuns:
| Tudormatei a răspuns:

Din cate stiu, iPhone-ul 2 are niste procesoare cam proaste.Iar daca nu mai stii codul de securitate te poti duce la un centru Apple sa ti-l deblocheze.