| DinnAdinnA a întrebat:

Cum imi fac cont pe Metin LunaRis?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Santo21 a răspuns:

Code effacement personnage=COD DE STERGERE CARACTERE
Mot De Passe=parola contului
mot de passe verification=mai baga odata parola
nom de compte=numele contului
reponse=aici scrie o intrebare...tu trebuia sa ai dai raspunsul
reponse secrete=SCRIE UNDEVA MAI SUS O INTREBARE SI TU LA REPONSE SECRETE SCRI RASPUNSUL LA INTREBARE

9 răspunsuri:
| DinnAdinnA explică (pentru Santo21):

Ba...fii atent:
-in ce limba e
-ce inseamna:
" code effacement personnage ".

Rasp te roooog!

| DinnAdinnA explică (pentru Santo21):

Ba...fii atent:
-in ce limba e
-ce inseamna:
" code effacement personnage "
" reponse "
" reponse secrete "
" mot de passe "
" mot de passe verification "
" nom de complete "

Pe unele stiu si eu, dar nu-s sigura!

Si vreau neaparat sa-mi fac cont.

| LikeALife a răspuns (pentru DinnAdinnA):

Poi siteul este in limba franceza. poti sa traduci si tu ori cu dictionarul ori cu google translator dar vezi ca a scris cineva mai sus!

| Santo21 a răspuns (pentru DinnAdinnA):

Code effacement personnage=COD DE STERGERE CARACTERE
Mot De Passe=parola contului
mot de passe verification=mai baga odata parola
nom de compte=numele contului
reponse=aici scrie o intrebare...tu trebuia sa ai dai raspunsul
reponse secrete=SCRIE UNDEVA MAI SUS O INTREBARE SI TU LA REPONSE SECRETE SCRI RASPUNSUL LA INTREBARE

| vulcanus_8334 a răspuns:

Da unde draq scrie creata acount ca nu gasesc ma omor de 4 ore laughing

| New_Luc_1995 a răspuns:

MIE IMI APARE.You don't have permission to access /index.php on this server. Apache/2.2.20 (Unix) mod_ssl/2.2.20 OpenSSL/0.9.8o Server at www.lunaris-online.org Port 80..NU POT INTRA PE PAGINA SA SCHIMBA PAROLA LA CONTURI NMK PLS ajutati-ma

| Nitoaica_Bogdan_1998 a răspuns:

Dai acolo unde s ecrier si apoi iti scrii numele, parola si ce mai trebuie pe acolo. funda? plizzzz.

| FreXx a răspuns:

Mie imi zice ceva cu Proxy detecte ceva si mai sus imi apare IP la pc meu si windowsu ce fac?

| alisucatzu a răspuns:

Da
cum?