| Poncu_Andrei_1990 a întrebat:

Cum imi fac cont pentru a juca Fifa 13 Ultimate Team?

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

In primul rand iti trebuie joc-ul original, pe crack nu merge. Dupa aia iti faci cont la Origin.

| Poncu_Andrei_1990 explică (pentru userul7200):

N-am jocul original... sad

| userul7200 a răspuns (pentru Poncu_Andrei_1990):

Atunci nu e chiar asa de bine.
Dar daca ai un Telefeon Android sau iOS poti sati descarci FIFA 14 gratis de pe Google Play sau iTunes. Trebuie sa platesti ca sa poti juca joc-ul full (Inafara de penalty-uri), dar daca iti faci cont la Origin poti sa joci DOAR Ultimate Team pe gratis. Au servere cam proaste..eu joc prin Wi-Fi si imi merge destul de bine, se mai intrerup cateodata servere-le dar na.