| denisik32 a întrebat:

Cum imi fac hack pe transformice? un cod sau ceva? spuneti-mi si mie va rog... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Vlad_Bumbleboy_1992 a răspuns:

Incearca cheat engine, iti poti face bootcampuri, iti poti modifica pretul itemelor sau cauta pe www.transformicehackers.com sau.org Nu mai stiu. Funda?

8 răspunsuri:
| denisik32 explică:

Nu vreau un hack adica care sa se observe prea mult

| Vlad_Bumbleboy_1992 a răspuns:

Ce fel de hack? Te ajut, dar nu stiu ce fel.

| denisik32 explică (pentru Vlad_Bumbleboy_1992):

Pai orice hack ex: am vazut ca sunt de zbor... orice fel...multumesc!

| denisik32 explică (pentru Vlad_Bumbleboy_1992):

Nu vreau hack care sa zbori cand nu esti saman...voi primi ban..asa ca vreau un hack care sa nu se observe prea mult

| Vlad_Bumbleboy_1992 a răspuns (pentru denisik32):

Incearca cheat engine, iti poti face bootcampuri, iti poti modifica pretul itemelor sau cauta pe www.transformicehackers.com sau.org Nu mai stiu.

| denisik32 explică (pentru Vlad_Bumbleboy_1992):

Pai multumesc de ajutor.dar cum fac ceea ce ai zis? adica trebuie sa descarc ceva sau?

| Vlad_Bumbleboy_1992 a răspuns (pentru denisik32):

Trebuie sa descarci hack-ul si sa descarci jocul transformice.

| denisik32 explică (pentru Vlad_Bumbleboy_1992):

Aha..bn multumesc! pff n-o sa fac asta

| Vlad_Bumbleboy_1992 a răspuns (pentru denisik32):

Incearca cheat engine, iti poti face bootcampuri, iti poti modifica pretul itemelor sau cauta pe www.transformicehackers.com sau.org Nu mai stiu. Funda?