| Radu_Axi_Axi_1999 a întrebat:

Cum imi gasesc un prieten pe sims freeplay si sa ma casatoresccu el, sa fac copii?
Cum imi fac prieteni pe avakin life?, In special iubit?

3 răspunsuri:
| MidnightR a răspuns:

Hai Ioane cu camasa de forta c-am mai gasit pe una.

| ksuper31 a răspuns (pentru MidnightR):

rolling on the floor)))) Nu ma asteptam la asta!

| SweetStrawberry a răspuns:

Pe sims freeplay trebuie sa faci ca 2 simsi sa vorbeasca mult pana se imprieteneses. Apoi trebuie sa faci o misiune.Ca sa faci copii trebuie sa contruiesti magazinul de copii si sa cumperi un pat de bebelus si sa apesi pe plus si in termen de o zi copilul se va crea.
Pe avakin life te duci pe profilul cuiva si il accesezi si dai add friend.Nu iti poti face iubit si nici nu te poti casatori.