| BATAGOI a întrebat:

Cum imi iau hack pe metin2?

5 răspunsuri:
| sergiulive a răspuns:

Intri pe google si scrii cheat engine 5.5 pasta il folosesc eu cai cel mai bun dar daca nu-ti merge incarca ori 5.4 ori 5.6 downloadeazal si ascris sus jocu si poti da cu sabia ca nebuna mergiu super repede chesti. plz FUNDA

| co0L a răspuns:

Pai dai pe google si dai metinul 2 pe carel ai tu sal dowlazez si dai tot inainte pana zezi download hack nu trebiue sa dai funa ma bucur ca team azutat

| Noitrex a răspuns:

Mai bine stergeti mt din calculator decat sa joci cu coduri

jucati corect butilor

| popee a răspuns:

Ai putea sa downloadezi un hack foarte util de pe acest site
http://fisierulmeu.ro/3094SFBSU03D/MultiBot-official-servers-exe.html