| Decebalul a întrebat:

Cum imi pot descarca aplicatii si jocuri de pe net pentru telefon si apoi sa le pun in telefon prin cablu da date?

30 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ce tel ai? android sau... normal?
pentru android ai marketu
pentru celelalte sunt multe. recomand www.
getjar. com

| AlexSasan a răspuns:

Ar fi fost bine daca ai fi spus si ce marca de telefon ai.

| djmic a răspuns:

Intra pe http://www.zedge.net/ selectezi telefonul le ei asa cum sunt le pui pe telefon apoi le instalezi din telefon

| Lvrkiosif a răspuns:

Mobile9.com

| Ionut321123 a răspuns:

Intra pe http://gallery.mobile9.com/ si in partea stanga alegi ce vrei sa scoti teme, softwares (jocuri) etc., iar apoi alegi marca telefonului pe care vrei sa pui aplicatiile. Apoi iti apar imagini cu aplicatiile si dai clic pe una, apoi dai download to PC, astepti 7 secunde sau cate ai de asteptat; dupa ce s-a descarcat, o pui pe telefon prin cablul de date si gata. Funda? :-)

| Decebalul explică (pentru eandopuncttk):

Am HTC sense si nu imi merge market-u!

| eandopuncttk a răspuns (pentru Decebalul):

Intri aici http://www.appsapk.com/android/all-apps/ downloadezi apk-uri pe calculator. apoi conectezi telu si ti le copii pe card dupa care le instalezi, bineinteles de pe telefon :) funda?

| Decebalul explică (pentru Ionut321123):

Si unde dau ca sa descarc?

| Decebalul explică (pentru Ionut321123):

Ma, cand le-am descarcat nu merge nici una, imi apare o fila alba care nu merge?
Nu iti dau funda decat daca imi pui altceva care sa mearga!

| IonelaGaby a răspuns (pentru Ionut321123):

Eu am incercat si nu merge sad

| TPUalexmanolache a răspuns:

Cel mai bine este sa le iei de pe Android Market (in meniu) sau mai nou Google Play (Android Market) dar si-a dat ubdate. Sper sa perimesc funda big grinhappy

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Este un program Android Injector se numeste..il cauti si dup-aceea cu ajutorul lui instalezi fisierele.apk din calculator pe telefon

| TanyaBeSt a răspuns:

Si eu am HTC (with HTC sense), dar la mine merge marcketul

| F4T4L a răspuns:

Activeaza-ti wi-fi-ul si daca prinzi o retea nesecurizata intri pe net si iti faci cont iar apoi o sa mearga. Wasabi iti ureaza succes. Sper ca te-am ajutat

| Neiconi_Mariana_1986 a răspuns (pentru AlexSasan):

LG

| robiy a răspuns:

Cauta la my computer dupa ce ai instalat usb la pc apoi pui la jocuri de pe telefon acolo daca ai de ex Nokia intri la jocuri la folderul de jocuri si jocu sau aplicatia p care ai descarcat-o o pui in folder il las-o 1 ora jumate si apoi poti sa joci cat vrei asta e tot

| Baicus_Mihail_1996 a răspuns:

Cum imi pot descarca aplicatii si jocuri de pe net pentru telefon si apoi sa le pun in telefon prin cablu da date?

| Baicus_Mihail_1996 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Android

| Argeseanu_Nicusor_Razvan_1988 a răspuns:

Eu vreau sa descarc...

| Mailat_Iulia_1992 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Iphone 3

| fsdsafdadxfad11223 a răspuns:

Merge si pentru tableta cu doual core si android?

| Marian_Marian_1977 a răspuns:

Boos

| Goga_Tavi_1954 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Am android, si telefonul si tableta.

| kataecool a răspuns:

Descarca pe telefon Mobogenie, conecteaza telefonul la pc, si descarci jocuri muzica diferite aplicatii, poti sa root-ezi telefonul, poti sa ii faci back-up happy incearca. Funda?

| Mya_Georgiana_1992 a răspuns (pentru eandopuncttk):

Samsung galasi

| Madalin_Mogos_1996 a răspuns:

Magazin play eu de acolo descarc jocuri

| OstachiAndrada1978 a răspuns (pentru Madalin_Mogos_1996):

Sunt gratis jocurile? Dar aplicatiile?

| Gupta_Rozen_1994 a răspuns:

Intri aici http://www.rozapk.com downloadezi apk-uri pe calculator.

| ElenupyTBX3 a răspuns:

Instaleaza MoboGenie, introduci cablul de date si apoi descarci ce vrei tu! Funda pls