| MotocBogdan a întrebat:

Cum imi pot face si eu canalul mai cunoscut? Am inceput cu metin, iar acum fac si cu minecraft episoade, o sa postez in fecare zi cate un episod... Astept pareri... Canalul meu: https://www.youtube.com/channel/UCCHoC0h4_669VSmsGMz8sFw

2 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Frate continua cu metin nu cu minecraft. Parerea mea. Faci ce vrei. tongue

| MotocBogdan explică:

Cu minecraft este usor... cu metin deja nu mai stiu ce sa fac, imi place sa postez zilnic, dar cu metin u reusesc, dar minecraftu...