| VSynKOn a întrebat:

As vrea o parere din partea jucatorilor de metin2.
De vreo 3 saptamani am inceput sa fac let's play-uri despre metin2 am in jur de 18 episoade dar vizionarile nu au inceput inca sa apara fac cate 70-80 pe video la primul episod am 226 abonati am 198 dar 143 am din nainte sa incep sa fac uitati aici canalul meu https://www.youtube.com/channel/UCN6ytl5qI6xJR9r4cePtKSA as vrea niste sfaturi si pareri si cum as putea strange cativa abonati un mijloc de reclama pentru asa ceva sau orice altceva cel care ma ajuta cel mai mult primeste funda Mersi!

2 răspunsuri:
| Shoopy_Mihay_1997 a răspuns:

Frate nu ai cum sa faci abonatii daca videoclipurile nici macar nu sunt ale tale oricine se uita acolo si vrea sa dea un like sau cv se uita si de cine este postat si nu te vede pe tine incearca sa faci chiar tu video-ul

| VSynKOn explică (pentru Shoopy_Mihay_1997):

Eu sunt in video-uri ma laughing rolling on the floor)