| Lufi_Lola_1997 a întrebat:

Cum imi pot gasi codul paginii de pe Facebook?
Pagina este : ~Fete contra Baieti~
Link: https://www.facebook.com/FeteContraBaieti?ref=ts&fref=ts
Fundita!

1 răspuns:
| TinK0de a răspuns:

Daca prin cod te referi la ip care e de forma 192.162.xxx.xxx intri in run apesi cmd in fereastra deschisa se scrie urmatoarea comanda:tracert www.domeniu.com(in care"www.domeniu.com"il inlocuiesti cu domeniul site-ului caruia doresti sa-i aflati ip-ul), si apoi apasati "enter".In acel moment ip-ul pe care il cauti va fi cel in paranteze drepte. Funda plz!