| maryboy98 a întrebat:

Cum imi pot incarca contul de Steam cu ajutorul telefonului?(orange, 10 euro, nu am card de credit)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Contul de Steam nu se incarca sub nici o forma. Jocurile pe care le cumperi pot fi platite prin diverse modalitati de plata, mai exact

Credit / Debit Card
PayPal
Click and Buy
WebMoney
iDeal
PaySafeCard
Moneybookers
Sofortüberweisung / DIRECTebanking.com
Russian Terminals / Kiosks
Wallet / In Game Transactions

3 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

laughing nu baga nici un id lasi contul de steam asa cum este happy

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Daca te referi la cumpararea unor jocuri. Te pot ajuta eu. Este vorba despre jocurile Counter Strike Source si Day of Dead Source... ID-ul meu: kenzor_91 si discutam mai multe

| LupseRoxanaMarina a răspuns:

Multumesc