| burhanbei a întrebat:

Stie cineva daca se poate incarca cu credit o cartela prepay la Orange on line din cont sau de pe card?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Iti faci un cont pe www.orange.ro/contulmeu si apoi iti introduci datele personale (datele cardului si ale tale), apoi poti reincarca online. Vei primi in loc de 60 centi cadou, 90 centi, deci ai un avantaj destul de mare. Poti folosi acest credit prin optiunea payphone ca sa iti cumperi un produs de la Orange mai ieftin.

| burhanbei explică (pentru valentingb):

Un raspuns super ok! mersi mult amice

| valentingb a răspuns (pentru burhanbei):

winking oricand