| Badiu_Petrisor_1990 a întrebat:

Cum imi recuperez contul de steam? Am jucat pe un server si mi-a bagat jocul in bara m-a deconectat de pe steam si mi-a schimbat emailul si parola ma ajutati va rog?

2 răspunsuri:
| Ciprianadv a răspuns:

Nu mai poti face absolut nimic, numai dacă ai dat parola de la email, doar asa ti a spart contul, iti recomand pe viitor sa nu dai parola și să activezi steam guard ul, pentru ca acum cu el nu avea cum sa ti l spargă fara codul de verificare de pe telefon.

| outis2001 a răspuns:

Singurul lucru pe care poți să-l faci e să-ți recuperezi vechea adresă de e-mail