| KosmYnTDR a întrebat:

Cum instalez assassin's creed pe pc? L-am luat de pe xgame si nu pot sa-l instalez!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Monteaza ISO(imaginea jocului) cu Daemon Tools şi apoi instalează în mod normal. Dupa instalare nu deschide jocul pentru ca trebuie sa-i aplici crackul.
Aplica crackul in directorul unde ai instalat jocul prin copy & paste. Calea este:"C: Program Files (x86) Ubisoft Assassin Creed"
Succes!

| KosmYnTDR explică (pentru neluL):

Am incercat si nu merge dar mersi oricum, l-am sters si mi-am luat assassin; s creed 2... sper sa mearga macar asta!laughing

| neluL a răspuns (pentru KosmYnTDR):

Instalarea e la fel! Succes 1