| George_2836 a întrebat:

Cum intru pe B-zone ca imi apare ca ai ban am intrat prima oara pe el si nustiam cum sa intru. adica zicea sa scriu parola si dupa aia am mai scris odata si nu stiu despre ce nume... ma puteti ajuta ca am ban cica. cum fac? cum intru Pe SERVERUL B-ZONE PE SAMP

1 răspuns:
| MaxiValau a răspuns:

Am jucat si eu ceva vreme pe b-zone, dar am gasit un server mult mai frumos(cel putin mie imi place pentru ca te intelegi bine cu toti, chiar daca intrii pentru prima data pe server. cel mai bine e ca adminii sun tsuper de treaba). serverul este cs.pinifarina.info