| Xenoverse a întrebat:

Cum iti faci un canal de Youtube?

Răspuns Câştigător
| Leahu_Marko_1977 a răspuns:

In primul rand iti apare incoltul pagini din dreapta sus sa iti faci cont sau daca ai unul sa te loghezi ai inteles?
Funda PLS

1 răspuns:
| AndreiX8 a răspuns:

Exista foarte multe tutoriale pe Google/Youtube, cauta doar "Cum iti faci un canal de Youtube" sau "How to make a Youtube channel" si o sa gasesti destule.
In primul rand iti trebuie cont pe Youtube si o sa-ti apara o optiune cand dai pe profil sa iti creezi un canal.
Mai multe detalii aici: https://support.google.com/youtube/answer/1646861?hl=ro