| Mihayl_Andrey_1990 a întrebat:

Cum joc counter strike in retea?

4 răspunsuri:
| MytzaMytz a răspuns:

Dai la "Find Server" si alegi un sv.

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

In meniu dai find server, click pe un server apoi connect. Daca ai vreun server pe care vrei sa joci, intri in consola si scrii connect si apoi numele sau ip-ul serverului.SUCCES!

| killllls a răspuns:

Pai prima data trebuie sa ai cs in retea apoi dai pe `si scrii serverul.

| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a răspuns (pentru killllls):

Cauti servere counter strike pe net si o sa iti apara multe servere uite un sait cu servere https://servere-cs.freakz.ro/lista_servere_counter-strike_1.6.html o sa copiezi ce servar vrei si o sa i dai paste in joc unde scrie find server si undeva jos scrie creare server il copiezi acolo dupa siteutul asta pe care tilam dat succes la jucat