| sabin9000 a întrebat:

Cum ma pot casatori in sims 3? am o prietena buna si vreau sa ma mut cu ea si sa am copil

Răspuns Câştigător
| InnocentSmilex a răspuns:

Trebuie sa fi foarte buna prietena cu ea.
1. Vorbeste cu ea foarte mult. stii. cum vorbesti de obicei cu un sims.
2. O sa deveniti cele mai bune prietene.
3. Dupa ce o sa deveniti cele mai bune prietene. o sa mai ai o optiune.
4. Ceva legat de "romance" dai click pe el. si ei toate optiunile la rand. Inafara de " Confess atraction " Parca asa scria laughing
5. Dupa ce vezi ca primeste toate optiunile alea. si nu le respinge... o sa poti sa dai si " Confess Atraction ".
6. O sa-ti dea si optiunea " First Kiss " Da pe ea. roaga'te sa accepte sarutu big grin
7. Dupa ce va sarutati de mai multe ori. si toate astea. ai " propose mariagge "
8. Dai click. o sa accepte. sper smug
9. Daca vrei sa fie nunta rapida. Vezi ca o sa ai optiunea sa dai Private wedding. big grin Dai click. o sa-ti apara o casuta. cu. ca sunteti casatorite. si in ce casa vreti sa va mutati.
10. Nu o sa puteti face copii pentru ca sunteti femei amandoua din cate am inteles.
11. vei putea adopta. La telefonul din " portofoliul tau " si va scrie " Adoption center " dai click. selectezi ce vrei sa faci. si congrulation. aveti copil.
sper ca te'am ajutat

P.S. insa daca e baiat. puteti da " try for baby " o sa.ti cante o melodie. si esti insarcinata. Dupa 4 zile nasti. te va anunta. iti va arata o barza sus. dai click pe simu tau si iti va arata o optiune. dai click. si gata. te duci la spital. iti va arata acolo. " Congrulation. bla bla bla " scrii numele copilului si gata. la fel faci si daca adopti copil numai ca nu te duci la spital laughing

4 răspunsuri:
| InnocentSmilex a răspuns:

Ah. am uitat. mai intai o intrebi daca vrea sa fie iubita ta big grin

| InnocentSmilex a răspuns:

@sabin. atunci faci cum ti'am zis in ultima partehee hee

| alexooox a răspuns:

Da id de mess in privat si iti explic tot ce trebuie sa faci

| sabin9000 explică:

Pai ea e fata eu sunt baiatul