| FuNN a întrebat:

Cum ma pot juca cu jucatorul creat de mine in fifa 2007(07)? Vreau sa-l bag intr-o echipa sau sa-l pun in echipa mea cum pot face asta? Funda+inteligent

1 răspuns:
| ALEXEll a răspuns:

Salut! Cand dai acolo unde creezi jucatorul, iti apar niste pagini; la prima pagina iti arata acolo ligi si echipele acestora. Acolo cauti liga echipei dorite si apoi cauti si echipa. dupa toate lucrurile acestea salvezi jucatorul.Dai sa cauti ligi si echipe si cauti liga si echipa la care ai salvat jucatorul.Iti alegi un adversar, si cand iti apare chestia aia sa iti schimbi posturile la jucatori, la rezerve o sa fie si jucatorul tau.De la rezerve il bagi la titulari. Mult succes!