| SergioItaly a întrebat:

, astazi am descarcat de pe net un jucator NEYMAR pentru. fifa 2007, unde il bag sa ma pot juca cu el, in ce folder, sau unde spuneti-mi voi, o sa va dau un link de pe youtube cu neymar in fifa 2007:http://www.youtube.com/watch?v=gTLIaH0CZPo&feature=relat ed exact asa vreau sa am si eu jucatorul in fifa...si sa nu imi ziceti sa descarca patch ca am descarcat si neymar nu seamana deloc cu fata lui, in schimb in acel link seamana, sper sa ajutati. DAU FUNDA! MS!

1 răspuns:
| andreiutzumc a răspuns:

Salut sunt un mare jucator in fifa si stiu ce este potrivit nu conteaza ca nu arata ca el nu se poate sa fie fata lui macar sa ai jucatorul
daca vrei sa ai ce era inainte in fifa 2007 normal fat o copie data\cmn\fifa
ia patchul fifa 2007 patch fifa 2014